Трик кој ги полуде жените и ги шокираше мажите: Едноставен и брз начин да ги ЗГОЛЕМИТЕ градите!

Доколку сакате вашите гради да изгледаат поголеми, се што ви треба е шминка и малку време.

Блогерката Натали Башер објави видео кое собра повеќе од девет милиони прегледи, а нејзиниот трик е многу едноставен.

Тоа е посебен начин на контурирање на деколтето, кој ќе помогне вашите гради да „нараснат“.

Оваа техника можете да ја користите на повеќето отворени фустани и маици.

Бушерова наведува дека не мора да ги следите сите чекори, а како што вели, овој метод е совршен за посебни пригоди.

Погледнете го видеото со упатства за контурирање на деколтето: